Logo

Ceník

Trvalejší léčebný efekt se zpravidla dostaví po absolvování určitého počtu masáží – minimálně pěti.

us-placeholder-square

Klasická masáž

Cena 60 minut  –  1000 Kč

Klasická masáž způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži).

Klasická masáž – k čemu je vhodná

Klasická masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin klouby fixujících. Je třeba dodat, že masáž neposiluje svaly, pouze je může připravit na lepší výkon právě díky výše zmíněnému. Každou dekádou je, bohužel, zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá především pohybová aktivita, avšak i klasická masáž.

U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Upřednostňuje se masáž celková, ale nejčastěji je vyhledávaná masáž zad a šíje.

Hloubková masáž zad

Cena 60 minut  –  1000 Kč

Hloubková masáž zad je účinná terapeutická masáž, zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně kolem páteře, případně v oblasti pletence dolních nebo horních končetin, dle daných potíží. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. Využívá se zde nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky.

Čím se liší od klasické nebo relaxační masáže?

Základem je klasická masáž k rozvolnění a prohřátí vrchní svalové vrstvy a poté nastupuje hlubší pohmatové zkoumaní a uvolňování. V takto změkčené oblasti se rázem vynořují překvapivě ztuhlé a bolavé svaly a úpony svalů i malých svalíků, které při běžném denním provozu nelze nahmatat a klient ani neví, že by odtud mohla pramenit bolest v často i vzdálené tělní krajině.

Reflexní a vazivová masáž zad a šíje

Cena 45 minut  –  750 Kč

Reflexní masáž se liší od klasické masáže charakterem hmatů, místy provedení a také tím, že se praktikuje „na sucho“, bez použití masážního přípravku nebo masážního oleje.

Aplikuje se manuálně na povrchu těla v místě druhotných, onemocněním vyvolaných změn, nikoliv v místě nemocné tkáně nebo ústrojí. Působí především na úrovni nervové. Jednotlivé orgány a tkáně organismu jsou zásobeny vzájemně propojenými nervovými vlákny. Za účasti vyšších nervových center dochází k různým reflexním pochodům. Změny ve vnitřních orgánech mohou vyvolat změny na povrchu těla, ve svalech či jiných vnitřních orgánech a naopak. Tyto změny jsou zprostředkovány převážně tzv. vegetativním nervovým systémem.

Čokoládová masáž

Cena 60 minut  –  1300 Kč

Samotná procedura začíná koupelí nohou doplněnou o peeling, která zbaví stresu a připraví na samotnou masážní terapii.

Čokoládová masáž – peeling

Peeling z pasty s příměsí drcených slupek z kakaových bobů a s mořskou solí pleť prokrví a výživné látky tak mohou lépe prostupovat i do hlubších vrstev pokožky. Kostičky 100% čisté čokolády bez jakýchkoli příměsí se rozpustí v teplém mandlovém nebo kokosovém oleji a tato teplá hmota se rozetře po těle a čokoládové opojení může začít.

Čokoládová masáž – zábal a relaxace

Na závěr se tělo zabalí a při závěrečné relaxaci je možné dle přání provést masáž obličeje a hlavy. Po tomto uvolňujícím ošetření je vmasírována krémová emulze s čokoládovou vůní a aby byly všechny smysly odměněny.

Masáž lávovými kameny

Cena 90 minut  –  1500 Kč

Havajská masáž lávovými kameny vychází z havajské masáže kahuna lomi lomi. Terapeut využívá předloktí, lokty a klouby, což v kombinaci s rytmickými hmaty přispívá k vysokému terapeutickému a relaxačnímu účinku. Svaly se důkladně promasírují a prohřejí, životní energie uvězněná v zatuhlých svalech a kloubech se uvolní a rozproudí harmonicky po celém těle. Obnovený tok energie způsobí velmi příjemný stav klidu, kdy všechny myšlenky odplouvají a my zažíváme blažený pocit, že vše je jak má být. Masáž lávovými kameny vytváří hluboký klid a vyrovnání se stále vrací ještě několik dní po masáži (u někoho i déle).

Masáž pro pár

Masáž pro dva – pro objednání nás prosím kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme

Přijďte na masáž současně a dopřejte si relaxační či zdravotní masáž pro dva. Masáže probíhají ve stejnou dobu. Masáž pro par může probíhat současně v jedné místnosti, společně nebo v oddělených místnostech, dle Vašeho přání. Můžete si vybírat libovoně z naší nabídky, volit masáže stejné nebo si vybírat indivuduálně. Masáž ve dvou je nejlépe sjednávat telefonicky, na čísle 776 295 608. Rádi Vám s výběrem či variantami masáží poradíme.

Potřebujete poradit?

Mánesova 72,
120 00 Praha 2, Vinohrady

Nejrychlejší způsob jak se objednat je telefonicky nebo zasláním sms. Rádi Vám s výběrem služby poradíme a zodpovíme na Vaše otázky.

Menu