Logo

Kontakt

MAMAYO –
Masážní centrum Mánesova

Mánesova 72,
120 00 Praha 2, Vinohrady

Rezervace:

Tel.: +420 776 295 608
E-mail: info@masazemamayo.cz

Otevírací doba:

Po – Pá : 7:00 – 20:00

Jak se k nám dostanete

Náš masážní salon se nachází v srdci Vinohrad, přibližně 250m od metra Jiřího z Poděbrad nebo 50m od tramvajové zastávky Vinohradská tržnice. Václavské náměstí je v pěší dostupnosti cca 10 minut. Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Mánesova za 30Kč/h, v sobotu a neděli zdarma. V případě, že si uděláte rezervaci a budete chtít přijet autem, dejte nám vědět, máme 1 parkovací místo pro naše klienty zdarma. 

Storno podmínky

Masáž či terapii je nutno zrušit 24 hodin předem. Za včas omluvenou proceduru, Vám rádi nabídneme náhradní termín. Zrušení termínu objednané služby méně než 24 hodin předem či nedostavení se na terapii, masáž, bude účtováno STORNO 100% z ceny terapie. Protože i my děláme chyby a stane se, že poskytneme termín, na který se klient dostaví a služba nemůže být provedena. Pak je našim centrem jako omluva provedena terapie, masáž v plném rozsahu zdarma, v náhradním termínu.

Rezervace online

Chcete se objednat na masáž? Vyplňte prosím objednávkový formulář. Budeme Vás obratem kontaktovat vybereme spolu termín.

Jméno *
Prosím, vyplňte toto pole.
Telefon *
Prosím, vyplňte toto pole.
Masáž
Prosím, vyplňte toto pole.
Email *
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Zpárva *
Prosím, vyplňte toto pole.
Menu